KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16218376
nr 1621 8376
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Vinterskärgård. Signerad, numrerad Hc, daterad -78. Bildmått: 48x46 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:30:10
18/5 21:45:46
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén